PROFESJONALIZM.

SZYBKOŚĆ.

ZAUFANIE

© 2020  M&P

NASZA WIZJA

Kancelaria Marekwia & Pławny rozpoczęła swoją działalność na początku 2008 roku, utworzona przez radców prawnych Aleksandra Marekwia i Joannę Pławny. W roku 2009 do Kancelarii jako wspólnik dołączył Mec. Sobiesław Suślik.

 

Od tego czasu M&P świadczy usługi prawne i doradcze przy zaangażowaniu grona pracowników i współpracowników: radców prawnych, adwokatów, aplikantów radcowskich i adwokackich, magistrów prawa, doradców podatkowych oraz biegłych rewidentów.

 

Dążąc do zapewnienia Klientom M&P możliwie najpełniejszej obsługi prawnej, a także mając na względzie zróżnicowanie zagadnień prawnych, standardem jest staranna segmentacja zagadnień, mająca na celu wytypowanie najodpowiedniejszych specjalistów do realizacji konkretnych zadań, przy zoptymalizowanych kosztach. 

 
 

WSPÓLNICY

Aleksander Marekwia

radca prawny, doktor nauk prawnych, partner

amarekwia@marekwia.pl

Joanna Pławny

radca prawny, partner

jplawny@marekwia.pl

Sobiesław Suślik

radca prawny, partner

ssuslik@marekwia.pl

Please reload

ZESPÓŁ

Artur Walkowicz

radca prawny

awalkowicz@marekwia.pl

Artur Kukla

radca prawny

akukla@marekwia.pl

Zyndram Pławny

adwokat

zplawny@marekwia.pl

Aleksandra Duda

radca prawny

aduda@marekwia.pl

Rafał Fic

aplikant radcowski

rfic@marekwia.pl

Justyna Kulikowska

doktor nauk prawnych

jkulikowska@marekwia.pl

Joanna Maciejewska

sekretariat

jmaciejewska@marekwia.pl

Please reload

 
 

Kontakt

Tychy

Budynek IT Loft Park

43-100 Tychy, ul. Browarowa 21

Email: kancelaria@marekwia.pl

tel:  +48 322513410

fax: +48 322011448

 

Godziny pracy biura: pon – pt 9:00 – 17:00

Białystok

15-013 Białystok, ul. Sobieskiego 7/10

Email: jkulikowska@marekwia.pl

tel:  ‭+48 501640071‬

Bielsko - Biała

43-300 Bielsko - Biała, ul. Cechowa 24/94

Email: aduda@marekwia.pl

tel:  +48 604055230

Kraków

31-048 Kraków, ul. Św. Gertrudy 24/3

Email: jplawny@marekwia.pl

tel:  +48 604237424

© 2020 M&P