top of page

PROFESJONALIZM.

SZYBKOŚĆ.

ZAUFANIE

© 2024  M&P

NASZA WIZJA

Kancelaria Marekwia & Pławny rozpoczęła swoją działalność na początku 2008 roku, utworzona przez radców prawnych Aleksandra Marekwia i Joannę Pławny. W roku 2009 do Kancelarii jako wspólnik dołączył Mec. Sobiesław Suślik.

 

Od tego czasu M&P świadczy usługi prawne i doradcze przy zaangażowaniu grona pracowników i współpracowników: radców prawnych, adwokatów, aplikantów radcowskich i adwokackich, magistrów prawa, doradców podatkowych oraz biegłych rewidentów.

 

Dążąc do zapewnienia Klientom M&P możliwie najpełniejszej obsługi prawnej, a także mając na względzie zróżnicowanie zagadnień prawnych, standardem jest staranna segmentacja zagadnień, mająca na celu wytypowanie najodpowiedniejszych specjalistów do realizacji konkretnych zadań, przy zoptymalizowanych kosztach. 

our_vision
practice_areas

WSPÓLNICY

Aleksander Marekwia

radca prawny, doktor nauk prawnych, partner

amarekwia@marekwia.pl

Joanna Pławny

radca prawny, partner

jplawny@marekwia.pl

Sobiesław Suślik

radca prawny, partner

ssuslik@marekwia.pl

Please reload

ZESPÓŁ

Rafał Fic

radca prawny, doktor nauk prawnych

rfic@marekwia.pl

Artur Kukla

radca prawny

akukla@marekwia.pl

Aleksandra Duda

radca prawny

aduda@marekwia.pl

Artur Walkowicz

radca prawny

awalkowicz@marekwia.pl

Zyndram Pławny

adwokat

zplawny@marekwia.pl

Justyna Kulikowska

doktor nauk prawnych

jkulikowska@marekwia.pl

Joanna Maciejewska

sekretariat

jmaciejewska@marekwia.pl

ATTORNEYS
contact

Kontakt

Tychy

Budynek IT Loft Park

43-100 Tychy, ul. Browarowa 21

Email: kancelaria@marekwia.pl

tel:  +48 322513410

fax: +48 322011448

 

Godziny pracy biura: pon – pt 9:00 – 17:00

Białystok

15-013 Białystok, ul. Sobieskiego 7/10

Email: jkulikowska@marekwia.pl

tel:  ‭+48 501640071‬

Bielsko - Biała

43-300 Bielsko - Biała, ul. Cechowa 24/94

Email: aduda@marekwia.pl

tel:  +48 604055230

Kraków

30-203 Kraków, ul. Św. Bronisławy 11 

Email: jplawny@marekwia.pl

tel:  +48 604237424

bottom of page